15let

Myš

Poděkování za návštěvy

Chtěl bych touto cestou poděkovat hercům divadla Marky Míkové - ti k nám zavítali 23.5.2011. Potěšili a pobavili dětské pacienty ortoptického oddělení nemocnice v Kroměříži, kteří tak úplně zapomněli na odloučení od svých blízkých i na své zdravotní problémy. Interaktivní představení děti zaujalo a umožnilo jim se aktivně zapojit zpěvem i pohybově. Doufám, že nás divadelní soubor v budoucnu znovu navštíví a jsem si jistý, že představení bude mít opět velký úspěch.

MUDr. Jakub Ošmera
vedoucí lékař ortoptického oddělení Kroměřížské nemocnice.

Mudr_Sebronova„Děti často při představení prozradí, co lékaři neřeknou, když je vyšetřuje na vyšetřovně. Dětský pacient podstupuje často nepříjemnou léčbu a Loutky v nemocnici mu pomohou psychicky, proces uzdravování tak může být zlepšen.”

MUDr. Věra Sebroňová

primářka Dětské neurologické kliniky

FN Motol

Dobrý den,

Vaše představení bylo krásné a Maruška si ho ještě před spaním připomínala.
Nejvíc jí vrtalo hlavou, že Max nemohl sníst tak velikou mámu :-)...
Jsem Vám moc vděčná, že jste k nám přišly a věnovaly nám svůj čas a energii.
I když se to možná nezdá, lidí, kterých se Maruška nebojí, je opravdu málo a vy, díky svému radostnému postoji patříte mezi ně.
Byl to pro ni velký a příjemný zážitek, stejně tak i pro mne.
Proto, pokud byste v budoucnu opět vyšetřily chvilku pro nás, budeme moc rády.
Ještě jsem se také chtěla zeptat, jestli byste byli ochotni navštívit i jiné děti nebo i dospělé, kteří mají problém s navázáním komunikace.


Děkuji a přeji Vám hodně zdraví a životního optimismu.

Markéta Kohoutková

Vážení herci,

děkuji vám za spolupráci s naším oddělením. Ptala jsem se dětí, jak se jim líbí vaše představení a od všech jsem získala jenom kladné ohlasy. byla bych proto velice ráda, kdybyste pokračovali ve vaší obdivuhodné snaze pobavit a zaujmout naše pacienty.

s pozdravem Pešanová Hana

15.4.2011

Divadlo Loutky v nemocnici, které vede paní Marka Míková spolupracuje s Dětskou psychiatrickou klinikou FN Motol v Praze delší dobu. Je oblíbené u dětí. Těší se na každé setkání s loutkami.

Joomla Templates