15let

Myš

Vážení přátelé,

děkujeme, že jste se rozhodli věnovat kromě svých finančních prostředků i 5 minut svého času tomu, abyste se s námi jako naši důležití dárci podělili o své názory týkající se naší činnosti.

Informace, které bychom rádi získali, nám pomohou k lepšímu cílení naší pomoci. Díky vašim odpovědím bude také možné ještě efektivnější využít finanční prostředky naší organizace.

Pokud nás již podporujete dlouhodobě a my jsme si již získali vaší důvěru, zvažte prosím, zda nás nechcete podporovat formou trvalého příkazu nebo inkasa. V takovém případě doporučujeme i omezit počet dopisů, které Vám zasíláme.

Na emailovou adresu, kterou zadáte při vyplňování dotazníku Vám, jako poděkování, pošleme dárek: odkaz pro on-line poslech obou CD Loutek v nemocnici, které jsme vydali, a obrázek „v roce 2017 pomáhám loutkám v nemocnici“ – stejný jako je samolepka, kterou jste našli v obálce.

Předem Vám děkujeme. Jsme moc rádi, že jste s námi!

Marka Míková a celý tým Loutek v nemocnici

Anketa

Prosím, vyplňte následující formulář. Pokud na některé otázky nechcete odpovídat, prostě je vynechejte. Není li otázka označena hvězdičkou, dotazník se i tak odešle. Poskytnuté osobní informace nebudou poskytnuty jiným subjektům a osobám.

  • 1. Chceme pomáhat tam, kde je potřeba.

  • 2. Hledáme nové možnosti práce, připravujeme rozvojové projekty.

  • 3.Hledáme nové způsoby komunikace, které vám vyhovují.

  • 4.Hledáme nové efektivní způsoby podpory naší činnosti. Přidáte se?

  • 5. Chcete nám ještě něco říci?

Formulář se odesílá, počkejte prosím...

Joomla Templates