Pouze s vaší pomocí

Pouze s Vaší pomocí budeme pokračovat s návštěvami malých marodů. Váš dar v jakékoliv výši pomůže dětem překonat pobyt v nemocnici. Darujte jim prosím úsměv ještě dnes!

 

3500

Darujte_cards_11sml


 

15let

Myš

QRplatba

Pro platbu na sbírkový účet

37 37 37 67 / 5500

Pokud chcete na konci roku dostat potvrzení o daru uveďte jako zprávu pro příjemce jméno, příjmení a adresu.

QR kód naskenujte prostřednictvím bankovní aplikace ve vašem telefonu. Děkujeme :)

Myš.

MyšMyš

 

Cesta_do_vanoc_08

Jak vznikalo nové představení pro období adventu a vánočních svátků, líčí Marka Míková: „Vánoční atmosféru se snažíme prinášet do nemocnic i léčeben pravidelně každý rok. V tomto období jsme v nemocnici potřeba snad ješte více než jindy. A protože v poslední době chodíme i do několika nemocnic zároveň, rozhodli jsme se připravit nové vánoční představení.
Začali jsme na něm pracovat již během léta. Chtěli jsme, abychom sváteční atmosférou tentokrát mohli naplnit celý pokoj, nejen postýlku malých pacientů. A tak jsme připravili nejen malé loutky se kterými hrajeme v nemocničním pokoji na postýlce, ale chtěli jsme připravit i velký vánoční příběh, který obstojí v prostorách léčeben nebo i v hospici. 

Návrhy loutek pro Loutky v nemocnici - Iva Bartošová

Nechali jsme si vyrobit i témeř devadesáticentimetrové loutky, důmyslné dekorace a dokonce tentokrát pracujeme i se speciálním osvetlením, abychom mohli prosvítit vitráže, které jsou součástí dekorace a celý prostor se mohl proměnit ve vesmír plný hvězd anebo třeba chrám.
Ke spolupráci jsme oslovili mladou výtvarnici Ivu Bartošovou, která pro nás loutky navrhla, řezbár Václav Krčál je podle jejích návrhu vyrobil a během podzimu jsme již mohli zkoušet vánoční příbeh a připravovat i hudební stránku představení. Kromě tradičních koled nechybí ani zcela původní vánoční písnicky.
Pásli ovce Valaši - Loutky v nemocnici: Cesta do Vánoc

Tešíme se, že když to nepůjde letos, tak alespoň příští rok se o něj budeme moci podělit nejen s pacienty, ale při tradičním vánočním setkání i s našimi práteli a dárci.“

Loutky_v_nemocnici_Cesta_do_vanoc_02
Podívejte se jak jsme s představením poprvé překvapili pacienty v nemocnici v Havlíčkově Brodě
Rozhovor s řezbářem: Když se dřevu vdechne život.

Pomáhejte nám prosím i v období adventu a vánočních svátků. Díky vaší pomoci můžeme připravovat nová představení, která udělají radost právě tehdy, kdy je to nejvíc potřeba. Srdečně vám děkujeme!

Darujte_online_Wide_700Darujte_online_Wide_Pay

Joomla Templates