Pozor!

MY MÁME VELKOU RADOST, DOUFÁME, ŽE JÍ BUDOU MÍT I DĚTI.

Radujeme se, protože spolu s námi se opravdu skvělé kapely současné české hudební scény se sešly na CD Létající peřina, které právě nyní na konci prázdnin vydáváme. Navazujeme tak na předchozí 3 CD a z minulých let víme, že cédéčka nadělaly opravdu spoustu radosti! Vypsaná fiXa, Mandrage, Vltava, Tata Bojs, Květy, Tornádo Lue, Zuby Nehty, Už jsme doma, Petr Váša, Původní Bureš, Krystyna Skalická, Mantaban, Iritující Pýchora a Beata Hlavenková složili písničky, které na CD budeme rozdávat při svých návštěvách dětským pacientům. I Loutky v nemocnici přidaly 2 písničky. Na disku tak naleznete 16 skladeb, z nichž všechny vznikly přímo pro tuto kompilaci anebo v prezentované podobě na CD vychází poprvé!

CD_LVN_3_MOTIV_WWW

Loutky v nemocnici vydávají již třetí CD. Pohádková medicína II přináší téměř 80 minut příběhů naplněných původními písničkami a 24 her pro dlouhou chvíli. S jednotlivými pohádkami, které jsou součástí tohoto alba, se děti setkávají i v podobě loutkových divadelních představení, pokud je členové souboru navštíví ve zdravotnickém zařízení přímo u jejich nemocničního lůžka.

LOUTKY V NEMOCNICI
Vánoční posezení s Loutkami v nemocnici
Vánoční posezení

Máte chuť od jara do zimy podporovat naši medicínu?

Můžete nám pomoci posláním SMS ve tvaru DMS ROK LOUTKY na číslo 87777.

Vážené dámy, ctihodní pánové, milí přátelé,

děkujeme vám za podporu v roce 2012 a v roce 2013. Opravdu moc si jí vážíme!

Díky vám pomáháme dětem, aby se zase smály.

Přejeme vám hodně zdraví a štěstí!

O prázdninách se za nemocnými dětmi vydáváme i na specializované tábory!

Loutky v nemocnici

cervenec_def_new_web_1

Loutky v nemocnici to je divadlo, které usiluje o ulehčení pobytu dětí v nemocnicích.

Přinášíme za dětmi do nemocnice spoustu loutek - malých i velkých, přinášíme pohádky a písničky, přinášíme možnost si hrát a povídat. Jevištěm se může stát třeba nemocniční postýlka.

Není to jen obyčejné představení. Hrajeme s dětmi a pro děti. Nabízíme bezprostřední komunikaci a děti se zapojují do hry: napovídají, pomáhají, vymýšlejí příběhy, hrají s loutkami a často se svěří i se svým trápením.

Tak to je ta naše medicína.