Pouze s vaší pomocí

Pouze s Vaší pomocí budeme pokračovat s návštěvami malých marodů. Váš dar v jakékoliv výši pomůže dětem překonat pobyt v nemocnici. Darujte jim prosím úsměv ještě dnes!

 

3500

Darujte_cards_11sml


 

15let

Myš

11.4.2011 - Dnes proběhlo poslední představení studentů DAMU na dětské psychiatrii v Motole s názvem "Táta není k zahození" (podle stejnojmenné knihy Arnošta Goldflama)

Bylo to oboustranně dobré setkání. Studenti DAMU měli příležitost zahrát před kritickým publikem a děti na oddělení zažily premiéru neobvyklého představení. Bylo o tátovi, který je za každou cenu hrdinou, zachrání rodinu před čertem, který řádí v bytě a vůbec v celém baráku, zachrání národ před porážkou na olympiádě. Jenže nakonec vyjde najevo, že herci si vlastně svoje ideální tatínky vymysleli. Jejich vlastní tátové vůbec nejsou dokonalí. Přes to ovšem končilo představení optimisticky. "Přece ty jsi se nemohl narodit až tak špatnýmu tátovi, vždyť jsi docela dobrej..." A to už se týkalo všech tatínků všech dětí v herně a představení skončilo oslavnou písní na všechny tatínky, na světě jsou.

 

Joomla Templates from JoomlaShack