Pouze s vaší pomocí

Pouze s Vaší pomocí budeme pokračovat s návštěvami malých marodů. Váš dar v jakékoliv výši pomůže dětem překonat pobyt v nemocnici. Darujte jim prosím úsměv ještě dnes!

 

3500

Darujte_cards_11sml


 

15let

Myš

Proti nudě a dlouhé chvíli v nemocničních postelích spolu s námi bojují společně přední herecké osobnosti současnosti. Členové souboru Dejvického divadla namluvili pět audio pohádek, které budou dělat radost hospitalizovaným dětem po celé republice. Nové album nese název Dárek a jiné pohádky

V režii Marky Míkové, za doprovodu scénické hudby Beaty Hlavenkové, se na CD představí Ivan Trojan, Simona Babčáková, Pavel Šimčík, Zdeňka Žádníková, Martin Myšička, Klára Melíšková, Hynek Čermák, Lukáš Příkazký, Lenka Krobotová, Miroslav Krobot a Václav Neužil. 

Za CD Dárek a jiné pohádky, které jsme připravili společně s herci Dejvického divadla jsme obdrželi Cenu Fóra dárců. Audio projekt byl vybrán jako jeden ze tří nejlepších v kategorii Sbírkový předmět a veřejně prospěšný merchandising.

Foto_LVN_Ivan_Trojan_Jakub_Matejka_Marka_Mkova

Za spolupráci moc děkujeme. Rozhodli se touto formou podpořit naše aktivity!

Jak pomoci hospitalizovaným dětem, aby se zase smály?

Foto_David_LVN_Simona_Babcakova_1Loutky_v_nemocnici__Zdenka_ZadnikovaLoutky_v_nemocnici_KrobotovLoutky_v_nemocnici__Miroslav_KrobotLoutky_v_nemocnici__Lukas_PrikazskyLoutky_v_nemocnici__Klra_MelkovFoto_David_LVN_Martin_Mysiicka_Pavel_Simck

Interpret: Loutky v nemocnici

 

Titul: Dárek a jiné pohádky
Kat. číslo:  2664523 / Datum vydání: 16.8.2019
Link: http://bit.ly/loutky19
Streaming (Spotify, iTunes atd.): http://bit.ly/loutky19tu

Na nahrávce mohou posluchači slyšet povídky inspirované klasickými pohádkami pro děti, ale také velkými napínavými příběhy pro starší.

Vybrali jsme pět příběhů a ty dětem hrajeme u postýlek. Seřadili jsme je v takovém pořadí, aby věkově odpovídaly tomu, jak děti, které si CD pustí, budou postupně usínat,“ odhaluje záměr alba Marka Míková a dodává: „Začínáme hravým příběhem Boudo Budko v podání Ivana Trojana, pokračujeme dětským hororem - pohádkou O neposlušných kůzlátkách, jejíž interpretace se ujali Simona Babčáková a Pavel Šimčík. Další v pořadí je detektivní příběh s dobrým koncem - Pučálkovic Amina, kterou namluvili Pavel Šimčík, Zdeňka Žádníková a Martin Myšička. Předposledním příběhem o cestě plné fantazie, legrace a naděje, je pohádka Dárek, podle níž je celý disk pojmenovaný.  Zde uslyšíte Kláru Melíškovou, Hynka Čermáka a  Lukáše Příkazkého.  CD vrcholí dobrodružným Mauglím v interpretaci Lenky Krobotové, Miroslava Krobota a Václava Neužila.

Prostřednictvím příběhů, které jsme namluvili, posíláme dětem pozdravy a přání, ať jsou brzo zdravé,“ vzkazuje za všechny herce Dejvického divadla Ivan Trojan.

Byla to moc krásná práce. Pevně věřím, že si interpretační virtuozitu herců, jež postavám propůjčili svůj hlas, užijí nejen nemocné děti ale všichni posluchači,“ ještě doplňuje Marka Míková, která jednotlivé příběhy pro CD sepsala a je zároveň uměleckou vedoucí souboru Loutky v nemocnici.

CD budou v nemocnicích a léčebnách rozdávat během svých návštěv právě členové spolku našeho spolku Loutky v nemocnici. U nemocničních lůžek již 14 let dokazujeme, že hudba a příběhy, zvláště ty v podání Loutek v nemocnici pacienty potěší a mohou i pomáhat s uzdravováním. Dárek a jiné pohádky jsou v pořadí již pátým audio projektem, jež naše nezisková organizace připravila.


Loutky v nemocnici - Dárek a jiné pohádky

1. Boudo budko …………..……....…………….……………… 9´ 03´´

Namluvil Ivan Trojan

2. O neposlušných kůzlátkách ………..............................................………… 9´ 48´´

Namluvili Simona Babčáková a Pavel Šimčík

3. Pučálkovic Amina ……….........………… 17´ 29´´

Na motivy knížky Jindřicha Plachty

Namluvili Zdenka Žádníková, Martin Myšička a Pavel Šimčík

4. Dárek …….........................................................…………… 15´ 22´´

Inspirováno knížkou Dr. Seusse Oh, The Places You'll Go

Namluvili Klára Melíšková, Hynek Čermák a Lukáš Příkazký

5. Mauglí …….....................................................…………… 21´ 13´´

Na motivy Knihy džunglí Rudyarda Kiplinga

Namluvili Lenka Krobotová, Miroslav Krobot, a Václav Neužil

Celkový čas 73'08´´


Příběhy napsala a převyprávěla Marka Míková. Režie: Marka Míková. Hudba: Beata Hlavenková.

Manažer CD a Loutek v nemocnici Jakub Matějka.

Nahrálo Beep Studio. Zvuk: Kryštof Blabla, produkce v Beep Studiu Michaela Struhařová.

Vydaly Loutky v nemocnici: e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., tel.: + 420 733 622 688.

www.loutkyvnemocnici.cz

Distribuce Indies Scope Records, Dolní Loučky 191, 594 55 Czech Republic, e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., tel.: +420 549 440 772 © (p) 2019 Indies Scope www.indies.eu

CD obsahuje odkaz pro on-line streaming a obrázkové puzzle.

Děkujeme:

 

BEEP Studio, Indies Scope, Mibcon, Kofola, Čtení pomáhá, Kapka naděje

Joomla Tutorial at JoomlaShack