Pouze s vaší pomocí

Pouze s Vaší pomocí budeme pokračovat s návštěvami malých marodů. Váš dar v jakékoliv výši pomůže dětem překonat pobyt v nemocnici. Darujte jim prosím úsměv ještě dnes!

 

3500

Darujte_cards_11sml


 

15let

Myš

lvn_minor

Podzim a zima s Loutkami v nemocnici v divadle Minor:

V sobotu 12.12. v 10:00 představení Dárek!

 

Vánoční posezení s Loutkami v nemocnici v Mlýnské kavárně:

 V sobotu 12.12. v 15:00 představení Myši patří do nebe (ale jenom na chvíli)

Těšíme se na Vás!

 

Divadlo Minor - malý sál, Vodičkova 6, 110 00 Praha 1

rezervace na www.minor.cz nebo v pokladně divadla

 

12.12. Loutky v nemocnici: Dárek (aneb zkus jít cestou necestou)

podle knížky Dr. Seusse Oh, the Places you´ll Go! napsala Marka Míková

scénu a loutky vyrobila Alexandra Švolíková

hrají Loutky v nemocnici

Hned na začátku dostane Člobrda dárek. A když ho rozbalí, zjistí, že je to knížka, a v té knížce cesta. Tak se vydá na tu cestu a zjistí, že je to pěkné dobrodružství, že se musí pořád rozhodovat, co teď a co pak, a že tohle je na cestě právě to nejlepší. Ta naděje, že se všechno může změnit, že všechno ještě může být jinak, protože každý den je přece nový...!

Přijďte za námi do divadla začínáme vždy v sobotu v 10:00 hod. Divadlo Minor - malý sál, Vodičkova 6, 110 00 Praha 1 • rezervace na www.minor.cz nebo v pokladně divadla

 

34793_473257590886_2878716_n

 

Vážení přátelé, srdečně Vás zveme na tradiční vánoční posezení s Loutkami v nemocnici.

Tentokrát jsme si pro vás připravili představení Myši patří do nebe (ale jenom na chvíli) - podle knížky Ivy Procházkové a spoustu koled.

Přijďte 12. 12. 2015 v 15:00 a klidně vemte s sebou děti i kamarády. Budeme na vás čekat v Mlýnské kavárně v Praze, Všehrdova 14, Praha 1. Vstup po můstku přes Čertovku z parku na Kampě. Pro rezervaci míst pište na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.. Přijít ale můžete i bez rezervace, pokud netrváte na místě k sezení.

Děkujeme Martinovi Kotasovi, že se v Mlýnské kavárně můžeme s vámi potkat.

Myši patří do nebe (ale jenom na chvíli)

podle knížky Ivy Procházkové zdramatizovala Marka Míková

12.12 v 15:00 v Mlýnské kavárně

výprava: Zuzana Štancelová

hudba: Jiří Hodina a Jaromír František Fumas Palme

hrají: Loutky v nemocnici - Hana Grančičová, Radana Matějčková, Dáda Vacková,Antonín Novotný, Marie Dufková, Marka Míková, Kryštof Míka a Jiří Hodina

Myši patří do nebe je knížka o přátelství a o lásce. Lišák celý život pronásleduje malou myš Šupito, aby ji zakousl, ale když myš při honičce spadne z velkého útesu dolů a zůstane tam ležet, lišák je najednou zoufalý. Ztratil jedinečný vztah, o kterém ani netušil, co všechno pro něj znamená. Netrvá dlouho a i lišáka lovci zastřelí. Oba přátelé jsou však velmi překvapeni, když se znovu setkají v životě po životě. A co je nejvíc šokuje, že tady už jejich věčné nepřátelství neplatí, že si tu mohou spolu hrát a povídat si a užívat si legrace. A že tu jsou všichni jejich kamarádi a příbuzní. Je jim tu tedy dobře, ale když dojde na to, že se mohou vrátit na zem, oba se rozhodnou, že se vrátit chtějí.

A jak to nakonec dopadne? Představení je o věcech pozemských i nadzemských a ukazuje k hodnotám, které jsou větší a silnější, než momentální stav a momentální situace. A to vše s humorem a lehkostí.

Inscenace vznikla za podpory ministerstva kultury České republiky. Děkujeme Divadlu Minor.

 

 

 

Myši patří do nebe - Loutky v nemocnici


Předchozí představení pro veřejnost v Divadle Minor:


Loutky v nemocnici - Lenochodi

 

a předtím

 

Myši patří do nebe (ale jenom na chvíli)

podle knížky Ivy Procházkové zdramatizovala Marka Míková

31.10 v 10:00 premiéra