Pouze s vaší pomocí

Pouze s Vaší pomocí budeme pokračovat s návštěvami malých marodů. Váš dar v jakékoliv výši pomůže dětem překonat pobyt v nemocnici. Darujte jim prosím úsměv ještě dnes!

 

3500

Darujte_cards_11sml


 

15let

Myš

Myš

29.1.2015

Marka a Tonda ujíždějí hned po ránu do Teplic. Plné auto hus, koček, psů a hudebních nástrojů. Na kopcích je vidět trochu sněhu, míjíme Milešovku a to už zastavujeme před denním stacionářem pro děti s vadami pohybového ústrojí. Paní ředitelka i ostatní sestry nás vítají s úsměvy na tvářích. Některé děti mají z divadla trochu strach, ale sotva vletí husy do herny, začnou se všichni smát. Společně tancujeme a zpíváme a je nám dobře.

Paní ředitelka nás, jako obvykle, pozve na polévku a na kafe a povídáme si. Některé děti se zlepšují, ale jsou i takové, které jsou na tom od minulé návštěvy hůř. Po poledni odjíždíme do teplické nemocnice a i tam na nás už čeká plná herna dětí. Jeden, kdy se rozdává vysvědčení, a tak mají naše představení tak trochu jako dárek k této příležitosti.

Husy opět řádí na oddělení a moc nás těší, že tentokrát zaujmou i větší děti. Naše poslední štace jsou Nové lázně Teplice, kde najdeme děti s vážným mentálním i pohybovým postižením. Tady se nedá hrát celá pohádka, zato písničky a rytmické nástroje děti moc baví. Hrajeme s malými maňásky pejska a kočičky, aby si děti mohly na loutky sáhnout. Maminky se usmívají a zpívají o sto šest a je nám spolu dobře. Když dojedeme zpátky do Prahy, už se stmívá. Dny jsou v zimě tak krátké...tentokrát byl ale ten náš den naplněn radostí.

Marka a Tonda

Joomla Template by JoomlaShack.com