Pouze s vaší pomocí

Pouze s Vaší pomocí budeme pokračovat s návštěvami malých marodů. Váš dar v jakékoliv výši pomůže dětem překonat pobyt v nemocnici. Darujte jim prosím úsměv ještě dnes!

 

3500

Darujte_cards_11sml


 

15let

Myš

Dnes jsme byly s Dádou nejdříve na interně a bylo tam dost dětí, velké holčičky i malé děti.  Zpívaly jsme Maruškám, Aničkám, ale pro Elenku jsme písničku nemohly vymyslet. tak jsme Elišku, známou písničku při které se taky tancuje. A v tu chvíli všechny děti chtěly, abychom je ten tanec naučily. Nedalo se nic dělat, tak jsme se zkrátka pustily do tance a tancovaly jsme, až se na nás přišla podívat sestra. Byla z nás nadšená, a moc se jí to líbilo. "Takhle tancovat jsem tu ještě nikdy nikoho neviděla", pochvalovala si.

Hrály jsme pak pohádku O červené Karkulce a děti si krásně vymýšlely s kým vším se Karkulka potkala v lese. Byla to zvířátka, co jsme našly v místnosti, všelijaké hračky a plyšáci. Děti pokaždé nezapomněly dodat: "A zavolej, když nás budeš potřebovat." Pohádka nás zkrátka všechny pobavila.
Na popáleninách byly jen hodně malé děti. Tak už to tam bývá, většinou na sebe svrhnou hrnek s čajem nebo kafem. Některé z nich se rychle spřátelil, jiným to chvilku trvalo, ale maminky se zúčastnily s radostí. Jsou vděčné za to, že se děti na chvilku odreagují.

Maruška a Dáda