Pouze s vaší pomocí

Pouze s Vaší pomocí budeme pokračovat s návštěvami malých marodů. Váš dar v jakékoliv výši pomůže dětem překonat pobyt v nemocnici. Darujte jim prosím úsměv ještě dnes!

 

3500

Darujte_cards_11sml


 

15let

Myš

Když jdeme s "Loutkami v nemocnici" do Thomayerovy nemocnice (jinak též Krčská nemocnice či Nemocnice Krč, dříve původním názvem Masarykovy domovy) musíme si vzít dobré boty, pití na cestu, slabší povahy se zásobí svačinkou. Areál nemocnice je veliký a leží na okraji Kunratického lesa na břehu Kunratického potoka při bývalé Budějovické, nyní Vídeňské silnici.  Potkáš tam ochočené daňky a danielky (třída savci, řád sudokopytníci, podřád přežvýkaví, čeleď jelenovití). Je to jednoduše řečeno takový výlet.

Pohádka O tygříkovi, a Jirkovo profi muzicírování vyloudilo na tvářičkách pacientíků, maminek i personálu úsměv. Bylo vidět, že na svou nemoc na chvíli rádi zapomněli.

Potkali jsme tam i Verunku dlouhodobou pacientku, která tam leží drahnou dobu, její maminka tam i s jejím mladším bratříčkem u ní na pokojíku bydlí. Staršího bráchu hlídá doma střídavě taťka, babička a teta. Verunka je překrásná a statečná holčička. Sádru má na celé nožce až ke kyčlím. Zpíváme jí a kašpárek jí tak trochu zlobí, při odchodu si všichni přejeme, aby se takto krásně smála už doma.

Za kamarády Jirku a Granku meldung podala Dáda

 

//