Pouze s vaší pomocí

Pouze s Vaší pomocí budeme pokračovat s návštěvami malých marodů. Váš dar v jakékoliv výši pomůže dětem překonat pobyt v nemocnici. Darujte jim prosím úsměv ještě dnes!

 

3500

Darujte_cards_11sml


 

15let

Myš

Myš

JAK JSME V OLOMOUCI STAVĚLI PEC
V Olomoucké nemocnici se nám dostalo vřelého přijetí. Jak od sestřiček tak od dětí. Při setkání herně si s námi všichni krásně zazpívali, dokonce i rodiče a prarodiče. Pec nám spadla a dědeček do toho dal čtyři rány, chvilku to drželo, ale pak spadla znovu. Dědeček měl moc velké kladivo.  Pak půjčil kladivo druhému dědečkovi, ale tomu to spadlo taky. Nakonec pec opravil Ondrův tatínek a Maruška je holka modrooká a slíbila, že u potoka radši sedávat nebude. Přece jen ten hastrmánek... Nejlepší herečka byla malá Nellynka, která zahrála nejen paní doktorku co léčila Budulínka, ale pak i Budulínkovu babičku co hlídá dědečka Lukáše aby si místo pomerančů pro Budulínka omylem nekoupil rum. Lišky jsme vyprášili a ony zdrhly do lesa...
Na pokojích jsme pak největší radost udělali dvěma liškám Eliškám a maminka jedné z nich si s námi taky zazpívala. Olomouc je naše oblíbená štace a už se těšíme až sem opět zavítáme.
Fumas