Pouze s vaší pomocí

Pouze s Vaší pomocí budeme pokračovat s návštěvami malých marodů. Váš dar v jakékoliv výši pomůže dětem překonat pobyt v nemocnici. Darujte jim prosím úsměv ještě dnes!

 

3500

Darujte_cards_11sml


 

15let

Myš

Dnes v Brně na nás dýchla vstřícná atmosféra hned ve vstupní hale, kde ještě stále visí fotografie loutek, a potom i ve výtahu, kde jsme se setkaly se setřičkami z interny. 

Vernisáž výstavy Loutky v nemocnici FN Brno

Lákaly nás na svoje oddělení s neskrývaným nadšením.

Děti na interně tentokrát většinou ležely na postýlkách připoutané teplotou a infuzí, přesto s námi hezky zpívaly a ještě si zahrály na nemocná zvířátka v africké nemocnici. Náš pan doktor se sestřičkou je samozřejmě uzdravili a nakonec pan doktor klepl ošklivé bakterie kladívkem přímo do hlavy, a tím je zneškodnil. Na orl a očním oddělení jsme dětem zahrály pohádku O třech prasátkách. Děti se do hry také zapojily, a to s takovým zápalem, že když je vlk očmuchával, chytila ho Věruška za čumák, až mu málem vylámala zuby. Stejně si je vlk za chvilku vylámal o domeček chytrého prasátka Franty a nezbylo mu nic jiného, než se nechat odfouknout větrem až kamsi do jižní Afriky. Dobře mu tak! Přesto, že venku bylo dusno a schylovalo se k dešti, který jsme mimochodem přivolali písní Prší prší, na odděleních panovala příjemná nálada. Díky dětem, sestrám, písničkám a našim maňáskům.

Těšíme se na příště. Radka

Joomla 1.5 Templates