15let

Myš

Pouze s vaší pomocí

Pouze s Vaší pomocí budeme pokračovat s návštěvami malých marodů. Váš dar v jakékoliv výši pomůže dětem překonat pobyt v nemocnici. Darujte jim prosím úsměv ještě dnes!

 

3500

Darujte_cards_11sml


 

Myš

Dnes jsme s Káčou zahráli dětem v Motole. A Tomášek hrál a zpíval s námi a vůbec se nestyděl, a pejsek s kočičkou na to: jak jeden leze dírou, zatímo ten druhý oknem. Máťa si dával pravý domácí párek v rohlíku, od maminky, a tak jsme mu zazpívali, že "... u Vašatů v bufetu ukradli mě párek..." ale kočička ho ujistila, že on se o párek bát nemusí.

Kamil už byl jednou nohou doma na oslavě osmnáctin, na kterou se sejdou kamarádi - motokrosoví závodníci (!) z celé republiky. Patrik nás statečně doprovázel na chřestítka i když měl zrovna trochu teplotu. Štěpánek spravoval auto a trochu se styděl a kočička mu trošku radila, až už se myslím tolik nestyděl a i náladu měl o fous lepší. A Eliška - liška z Tábora zrovna nikam neběžela, a ani zázvor nenesla, jen se na nás smála stejně jako její maminka a tatínek. A co na to zajíček s ježkem? To se nám nepodařilo zjistit... A příště zase nashledanou a nejlépe někde na motorkových závodech, anebo třeba v Táboře, kde jsou krásné katakomby a tak vůbec...

Fumas

Joomla Templates