Pouze s vaší pomocí

Pouze s Vaší pomocí budeme pokračovat s návštěvami malých marodů. Váš dar v jakékoliv výši pomůže dětem překonat pobyt v nemocnici. Darujte jim prosím úsměv ještě dnes!

 

3500

Darujte_cards_11sml


 

15let

Myš

Výstava Loutky v nemocnici 2011 je od 15. února k vidění v Thomayerově nemocnici v Krči! Fotografie můžete nalézt v "Naší kavárně" v pavilonu A1 a také v jídelně v prostorách bývaleho divadelního sálu v Thomayerově nemocnici až do 16. března. Od 20. března pak velkoformátové fotografie naleznete v dětském pavilonu FN Motol.

 

 

Výstava Loutky v nemocnici 2011

Po celý rok sledoval fotograf Miroslav Halada aktivity sdružení, jejich působení v nemocnicích a snažil se zachytit atmosféru, kterou Loutky v nemocnici přinášejí dětským pacientům. „Nebylo to vždy jednoduché, hranice kam až můžete s objektivem zajít je velmi křehká. Snažil jsem se být pouze tichým pozorovatelem dění na oddělení a přenést do fotek alespoň kapku optimismu, který Loutky dětem předávají“ říká fotograf Miroslav Halada. Výstava v následujících měsících bude putovat po jednotlivých nemocnicích kde Loutky v nemocnici rozdávají svoji medicínu. První nemocnicí kde bude možné velkoformátové fotografie shlédnout bude Thomayerova nemocnice v Krči a další pak pražská FN v Motole.

Joomla Tutorial