15let

Myš

Pouze s vaší pomocí

Pouze s Vaší pomocí budeme pokračovat s návštěvami malých marodů. Váš dar v jakékoliv výši pomůže dětem překonat pobyt v nemocnici. Darujte jim prosím úsměv ještě dnes!

 

3500

Darujte_cards_11sml


 

Myš

Právě nyní v předvánočním období je důležitější víc než kdy jindy nadělovat úsměvy dětem v nemocnicích po celé republice. Příští týden proto Loutky v nemocnici vyrážejí k malým pacientům ještě častěji než jindy. Těšit se na ně mohou děti třeba ve Fakultní nemocnici v Motole. „Všechny naše loutky v předvánoční čas prožívají nejrůznější vánoční příběhy a tak se děti mohou těšit na Vánoční ponožkovou pohádku, Žabí příběhy vánoční, Kašpárka a princeznu a někde postavíme i betlém a budeme zpívat koledy.“

Letos Loutky v nemocnici odehráli během 151 dnů více jak 500 malých představení a zazpívali na 3000 písniček v 6 pražských i 14 mimopražských nemocnicích. I díky vaší podpoře! 

 

Se svým divadelně terapeutickým projektem zavítaly i do několika léčeben. „V psychiatrické léčebně v Opařanech, jsme s dětmi pracovali na tématu bajek. V představení, které jsme za týden nacvičili účinkovalo před téměř plným sálem 13 dětských pacientů. V Psychiatrické léčebně v Bohnicích jsme zase jako základ naší práce použili dětmi vybrané písničky.“ dodává Marka Míková. Loutkám v nemocnici se podařilo rozšířit své aktivity také na Slovensko. S partnerským občanským sdružením Bábky v nemocnici v roce 2011 pravidelně navštěvovali 13 nemocnic od Bratislavy až po Košice. Na začátek roku pak připravuje sdružení výstavu fotografií, které tento projekt dokumentují.

Výstava bude od 21. ledna k vidění v Mlýnské kavárně na Kampě a dál bude putovat po jednotlivých nemocnicích kde Loutky v nemocnici rozdávají svoji medicínu. S Loutkami v nemocnici se můžete setkat i vy. Navštivte lednovou výstavu nebo alespoň stránky www.loutkyvnemocnici.cz.

Pokud máte chuť projekt podpořit, zašlete dárcovskou sms ve tvaru DMS ROK Loutky na číslo 87777 a budete nás podporovat po celý rok. Můžete nás také podpořit svým hlasem na portále CoNásBaví: 

http://www.conasbavi.cz/souteze/provident/pomahame-s-providentem-v-lednu/loutky-v-nemocnici-2011-vystava-fotografii/

Joomla Template Tutorial