Nastartovaly jsme naši cestu už v 7 hod ráno a rozjely se přes hory a doly do Šumperka, protože tamní nemocnice si o naši návštěvu napsala. Projížděly jsme nádhernou krajinou a dojely před menší nemocnici akorát včas. Pan Pavliš už na nás čekal a zavedl nás na oddělení plné dětí v teenagerském věku. Pustili jsme se do muzicírování a zavládla moc příjemná atmosféra. Pak jsme hráli žabáky a smáli jsme se všichni, od miminek po maminky. Jediný mráček na krásném nebi způsobila zapomenutá taška s loutkami a dobronožkami a plakáty. Věříme, že se najde. Pak už jsme si to frčely do Hradce Králové, kde na nás nedočkavě čekala plná herna dětí. I tam jsme se všichni navzájem potěšili.

Granka a Marka na cestě

Joomla Tutorial at JoomlaShack