Pouze s vaší pomocí

Pouze s Vaší pomocí budeme pokračovat s návštěvami malých marodů. Váš dar v jakékoliv výši pomůže dětem překonat pobyt v nemocnici. Darujte jim prosím úsměv ještě dnes!

 

3500

Darujte_cards_11sml


 

15let

Myš

QRplatba

Pro platbu na sbírkový účet

37 37 37 67 / 5500

Pokud chcete na konci roku dostat potvrzení o daru uveďte jako zprávu pro příjemce jméno, příjmení a adresu.

QR kód naskenujte prostřednictvím bankovní aplikace ve vašem telefonu. Děkujeme :)

Myš.

MyšMyš

 

Vážení přátelé Loutek v nemocnici.

Rok 2021 byl již druhým rokem, ve kterém nás, stejně jako celou společnost, silně ovlivňovaly zprávy o vývoji epidemie Covidu a častěji než bychom chtěli bohužel i nemoc samotná. Bohužel každý již zná i někoho kdo o své bližní přišel.

Je výjimečnou vlastností dobrých lidí, že v takto složité době se semknout a o to víc se snaží pomáhat bližním.

Víc než v předešlých letech jsme  pomáhali i my. S radostí můžeme říci že jsme dokázali přes všechny karantény, izolace a restriktivní opatření realizovat neuvěřitelných 908 návštěv zdravotnických zařízení a představení!

Návrh bez názvu 20

V této naší činnosti nechyběly tradiční návštěvy dvoučlenných týmů na odděleních nemocnic, nechyběly ani větší představení v léčebnách, kam jsme měly možnost jezdit pravidelně a nechyběly ani návštěvy konkrétních pacientů, kde jsme se stali nedílnou součástí jejich léčby.

Opět jsme realizovali přehlídku naší aktuální práce pro širší veřejnost. V rámci festivalu Letní Letná, stejně jako v rámci akce spolku Haima pro pro onkologické pacienty, jsme představili nejen naše nová představení, ale i nový stan, který nám umožňuje hrát v zahradách léčeben, parcích nemocnici i na různých akcích, kde dosud naše představení nemohla najít v každé době vhodné zázemí.

 

Složitá doba nás ale inspirovala i k úplně novým aktivitám. Poprvé jsme v roce 2021 vyrazily pouze za lékaři, kteří bojovali nejen s nemocemi a úrazy, ale i s dlouhodobým nasazením, které měsíce nekončí a v závěru roku i s vlastní motivací. Věnovali jsme se i jejich dětem, na které neměly tolik času a tisíce z nich jsme na jaře obdarovaly dárky, hrály jsme ve školkách pro zaměstnance zdravotníků a nakonec jsme je také pozvaly do divadla na představení Cesta do Vánoc.

Loutky v nemocnici 2021 7

Advent jsme letos trávily výjimečně intenzivně. Kromě zdravotníků jsme do divadla zvaly i uzdravené děti, které jsme potkaly v pražských i brněnských nemocnicích. S výpravným představením jsme ale také realizovaly velmi intenzivní „zájezdovou šňůru“ po psychiatrických nemocnicích v Čechách i na Moravě.

Nezapomněly jsme ani na vícedenní pobyty během kterých s pacienty vytváříme nové představení a věnovaly jsme zvýšenou péči i dětským onkologickým pacientům. I díky vám jsme mohly vidět úsměvy, ale i slzičky dojetí a vděčnosti na desítkách tisíc tváří.

Loutky v nemocnici 2021 5

Je pro nás obrovskou radostí že jste v této době zůstali stát při nás a pomáhali společně s námi. Vaše mimořádná podpora v minulém roce je pro nás obrovským závazkem do budoucna. Slibujeme Vám, že v našem poslání přinášet úlevu i radost do míst kam se nikdo jiný s divadlem a písničkou nedostane nepolevíme ani v roce 2022.

Jsme připraveni se opět postavit novým výzvám, které tento rok přinese a budeme, doufáme, že i s vaší pomocí, opět pomáhat ze všech sil.

Pevné zdraví a co nejvíce štěstí Vám

přeje Marka Míková, Jakub Matějka a celý tým Loutek v nemocnici.

Pokud jste nám v roce 2021 poskytli finanční příspěvek a dosud jste neobdrželi potvrzení o poskytnutém daru, neváhejte nás kontaktovat na emailu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Darujte_online_Wide_700

 

Loutky v nemocnici 2021 6

Free Joomla Templates at JoomlaShack