15let

Myš

Pouze s vaší pomocí

Pouze s Vaší pomocí budeme pokračovat s návštěvami malých marodů. Váš dar v jakékoliv výši pomůže dětem překonat pobyt v nemocnici. Darujte jim prosím úsměv ještě dnes!

 

3500

Darujte_cards_11sml


 

QRplatba

Pro platbu na sbírkový účet 37 37 37 67 / 5500 Pokud chcete na konci roku dostat potvrzení o daru uveďte jako zprávu pro příjemce jméno, příjmení a adresu. QR kód naskenujte prostřednictvím bankovní aplikace ve vašem smartphonu.

Myš.

MyšMyš

 

Myš

Co dneska budeme hrát?

Medvěd, který nebyl, Kašpárek a princezna, Lenochodi, Myši patří do nebe, Bílá velryba, Bleděmodrý Petr, O statečném tygrovi, Dárek, Mauglí, Malý princ, Prodaná nevěsta, O Smolíčkovi, O Emilovi, Kvak a Žbluňk, O bílé paní, Betlém, Karkulka, Budulínek, Pralidi, Zvířátka a loupežníci, O kočičce a pejskovi, Čtyři kamarádi, O statečném Toníkovi, Princezna Zubejda, O jedné staré bublající chobotnici, O zajíčkovi a lišce, O sněhulákovi, Boudo budko, O neposlušných kůzlátkách, O velké řepě, Mášenka a medvědi …

Loutky_v_nemocnici_v_Brne_se_stity

Za 15 let co navštěvujeme nemocnice a léčebny jsme odehráli mnoho tisíc divadelních představení a odzpívali desítky tisíc písniček.

U některých představení jste díky příběhům, které vám vyprávíme byli s námi… Je důležité abychom pohádky a dobrodružné příběhy, které pacientům přinášíme střídat i tam, kam chodíme pravidelně a abychom pro každého pacienta měli ten správný příběh, který pomůže s jeho uzdravováním. Proto jsme za dobu naší existence již nazkoušeli více než 30 inscenací.

A tak je vždy na dosah nějaká která se zrovna hodí. Jednotlivé příběhy se liší se způsobem, kterým komunikují s pacientem, liší se zaměřením na různé věkové kategorie pacientů. Liší se i loutky, které pacientům přinášíme. Od loutek co se dají navléci na prst přes, metrové marionety, na jejichž ovládání je potřeba mimořádný loutkářský um i fyzická síla, až po hadrové panáky, kteří jsou velicí jako dospělý člověk.

I v letošním roce připravujeme nové inscenace založené na pevném příběhu i na improvizaci.

V právě připravované inscenaci si také hrajeme se vzpomínkami samotných pacientů a tak věříme, že se bude líbit nejen malým marodům, ale i babičkám a dědečkům, kteří stejně jako my mají hodně příběhů na které mohou vzpomínat….

Joomla Training