15let

Myš

Pouze s vaší pomocí

Pouze s Vaší pomocí budeme pokračovat s návštěvami malých marodů. Váš dar v jakékoliv výši pomůže dětem překonat pobyt v nemocnici. Darujte jim prosím úsměv ještě dnes!

 

3500

Darujte_cards_11sml


 

QRplatba

Pro platbu na sbírkový účet 37 37 37 67 / 5500 Pokud chcete na konci roku dostat potvrzení o daru uveďte jako zprávu pro příjemce jméno, příjmení a adresu. QR kód naskenujte prostřednictvím bankovní aplikace ve vašem smartphonu.

Myš.

MyšMyš

 

Myš

Velké pohádky

24273645_10155029031565887_7426267508149159832_oNa rozdíl od akutních pacientů na nemocničních odděleních děti v léčebnách udrží často pozornost delší dobu. Jejich momentální stav nebrání tomu, abychom pro ně naše pohádky a příběhy hráli delší, v nezkrácené verzi, s bohatou dekorací, více loutkami a kostýmy.

Často hrajeme i představení s více herci a muzikanty. Představení tady tak někdy trvá i déle než hodinu a když připočteme i přípravu a také společné zpívání a muzicírování, v léčebně býváme celé dopoledne a nebo odpoledne.

 

Někdy hrajeme i pod zemí

JeskynLouny, Cvikov, Opařany, Říčany, Jánské Lázně, Kynžvart, Košumberk, Nová Bíteš, Karlovy Vary, Teplice, Boskovice, Hradec Králové, Praha …

Léčebny jsou rozesety po celé republice. Stejně jako do Cvikova jezdíme již do 14 léčeben a další přibývají. Nejčastěji jsou to zařízení specializovaná na respirační onemocnění a léčbu pohybové aparátu, velmi často však jezdíme i za dětmi dlouhodobě hospitalizovanými v mimopražských psychiatrických zařízeních. Tam bývá atmosféra asi nejsmutnějš. O to víc jsou zde naše návštěvy potřeba.

Někdy se ocitneme i na velmi speciálních místech. Třeba spolu s loutkami hrajeme představení v jeskyni pro Léčebnu v Ostrově u Macochy, kde děti léčí pomocí speleoterapie.

vas_dar

 

Speciální vícedenní programy v léčebnách

V některých léčebnách kromě pravidelných návštěv s pohádkou připravujeme i vícedenní programy s dětmi průběžně pracujeme několik dní, když se víc poznáme nabídneme dětské skupině téma a nebo příběh a na jeho základě pak společně tvoříme společné představení. Zkoušíme muziku, vyrábíme kostýmy, loutky. Poslední den sezveme ostatní pacienty, rodiče i zdravotní sestřičky na slavnostní premiéru a děti své představení sami odehrají. To jsou vždycky ovace!

 

 

atmosferu

 

 

Joomla Training