15let

Myš

Pouze s vaší pomocí

Pouze s Vaší pomocí budeme pokračovat s návštěvami malých marodů. Váš dar v jakékoliv výši pomůže dětem překonat pobyt v nemocnici. Darujte jim prosím úsměv ještě dnes!

 

3500

Darujte_cards_11sml


 

QRplatba

Pro platbu na sbírkový účet 37 37 37 67 / 5500 Pokud chcete na konci roku dostat potvrzení o daru uveďte jako zprávu pro příjemce jméno, příjmení a adresu. QR kód naskenujte prostřednictvím bankovní aplikace ve vašem smartphonu.

Myš.

MyšMyš

 

Myš

Šárka žije s rodiči na farmě v Beskydech, obklopena přírodou a zvířátky, která má moc ráda. Když jsme se jí ptali, jestli má nějaké domácí mazlíčky, nebyla k zastavení: má ovčáka Betynku, kocoura Mikeše, ovečky, krávu a býka, kachny, slepice… S nikým z nich se už hodně dlouho nemazlila. To ji trápí na tom, že je nemocná, asi vůbec nejvíc. Oslabená imunita jí bohužel kontakt se zvířecími přáteli neumožnuje. Šárka totiž bojuje s leukémií.

Loutky_v_Nemocnici_Ostrava_1

 

Loutky_v_Nemocnici_Ostrava_4

V písničce jsme ji ujistili, že „Když smutno ti opět bude a smutek bude vykukovat všude,“ my se za ní v nemocnici opět stavíme a veselo jí bude, i když si na nás jen vzpomene: „Kdykoli vrátí se do srdce zpět radostný náš loutkový svět!“. Na konci návštěvy se k Šárce Davidova oblíbená loutka, panák Strašfunák, těsně naklonila a do ucha jí zašeptala přání: „Přeju ti, ať seš brzo zdravá!“

Jestli si chcete poslechnout písničku, kterou Katka s Davidem Šárce zpívali, pusťe si toto video :)

 

Joomla Templates: by JoomlaShack.com