Možná vám od nás přišel dopis a Vy byste chtěli vědět něco co v dopise nebylo napsáno ...

Vážená paní, vážený pane, Loutky v nemocnici spolupracují s agenturou PRODIALOG, která se zabývá oslovováním jednotlivců s cílem získat finanční prostředky pro neziskové organizace z oblasti zdravotnictví a sociálních služeb. Společně se nám v posledních letech daří vytvářet skupinu lidí, kterým není lhostejné jak se cítí hospitalizované děti či senioři v českých nemocnicích a léčebnách a chtějí jim pomoci pravidelnou podporou naší práce. Protože jsme využili adresy z veřejně dostupných seznamů, dostal se dopis možná i k Vám i když Vás osobně neznáme.

Jsme si vědomi, že touto formou vstupujeme do osudů rodin a někdy to může být i nevhod. Může se stát, že se situace také v rodině která nás podporuje dlouhodobě situace bohužel změní. Každá taková zpráva, která se k nám dostane nás opravdu zasáhne a pokud dopis nevhod přišel i Vám, prosím dejte nám o tom vědět.

Zároveň jsme velmi vděční za tu ohromnou spoustu pozitivních reakcí na smysluplnost naší práce a moc děkujeme za všechny příspěvky, které jste nám poslali a nebo se je chystáte poslat. Bereme je jako závazek konkrétním lidem, kteří se rozhodli nás podpořit a naši práci se snažíme dělat opravdu co nejlépe a to dlouhodobě právě díky příspěvkům konkrétních dárců. Pokud si však nemůžete dovolit nás podpořit, nevadí. Myslete na nás v dobrém, protože i to pro nás má cenu.

Držte nám palce, aby těch odpovědí ve formě finančního příspěvku přišlo co nejvíc a my jsme mohli podávat “naší medicínu” dál – Vaší pomoc opravdu potřebujeme!

Marka Míková

předsedkyně spolku Loutky v nemocnici

PS: Rádi bychom zodpověděli pár otázek, které vás možná při otevření dopisu napadly.

Jak je naše činnost financovaná? Jaké náklady hradíme? Jak vypadá takový den práce Loutek v nemocnici?

Co je to direct mailing? Co se stane pokud pošlu finanční prostředky? Je možné s námi pravidelně komunikovat i jinak než prostřednictvím dopisu?

Dostanu potvrzení o tom, že jsem dar poslal?

Odpovědi naleznete zde.

Joomla Tutorial by JoomlaShack