Dneska jsme navštívili s Tondou oddělení popálenin na Vinohradech a  byla tam spousta maličkých dětí a jejich maminek, které báječně a s chutí zpívaly. Opravdu jsme si to užili, a když jsme odcházeli, zaslechli jsme, jak jedna maminka říká: " Tak a je po srandě."

Včera jsme zase hrály s Markou v nemocnici na Karlově náměstí na ORL. Hráli jsme klasickou marionetovou pohádku O princezně Zubejdě. Děti i maminky a jeden tatínek byli úplně vtaženi do hry. Připadalo mi vtipný, že jedna z maminek vyzvídala, co jsme za divadlo a kde hrajeme a pak s obdivem řekla, že viděla hrát loutky v nemocnici zatím snad jen v americkým filmu.

Káča Tschornová

Free Joomla Templates from JoomlaShack