Loutky hrají i v létě

Ani v letních měsících nezapomínáme na malé marody a dříve narozené. Kromě návštěv zdravotnických zařízení jezdíme za dětmi i na ozdravné tábory a v některých místech dokonce připravujeme vícedenní projekty, během kterých vznikají společně s hospitalizovanými dětmi divadelní představení. Když venku svítí sluníčko, rádi naši práci představujeme i širší veřejnosti.

V létě nás můžete vidět například na festivale Loutkářská Chrudim, Colour Meeting Polička nebo Povaleč. V Praze se pak uvidíme na začátku září na Střeleckém ostrově při z\hájení nové sezóny Národního divdl, na festivalu Vyšehrátky a vidět nás můžete i v Táboře na festivalu Tabook. Těšíme se na shledanou!

Pro přesné informace přejděte na Akce pro veřejnost.

Přispějte
na dobrou věc

Jenom s Vaší laskavou pomocí můžeme chodit za nemocnými dětmi i seniory! Vaše podpora znamená obrovský rozdíl v kvalitě života pacientů, které navštěvujeme!

Dar v jakékoli výši pomůže. Podpořte, prosím, naše poslání právě teď.

Darujte částku