Pouze s vaší pomocí

Pouze s Vaší pomocí budeme pokračovat s návštěvami malých marodů. Váš dar v jakékoliv výši pomůže dětem překonat pobyt v nemocnici. Darujte jim prosím úsměv ještě dnes!

 

3500

Darujte_cards_11sml


 

15let

Myš

Výstava Loutky v nemocnici 2011 je od 2. května do konce června k vidění v Brně! Dětská nemocnice v Černopolí hostí výstavu v Teyschlově hale a fotografiím na panelech i na zdech nad hlavami příchozích to zde sluší! Přijďte se podívat, nebo klikněte zde.

O prázdninách pak velkoformátové fotografie přesuneme do další brněnské nemocnice - v Bohunicích. Právě tam začínáme nově také rozdávat naši medicínu!

Výstava Loutky v nemocnici 2011

Po celý rok sledoval fotograf Miroslav Halada aktivity sdružení, jejich působení v nemocnicích a snažil se zachytit atmosféru, kterou Loutky v nemocnici přinášejí dětským pacientům. „Nebylo to vždy jednoduché, hranice kam až můžete s objektivem zajít je velmi křehká. Snažil jsem se být pouze tichým pozorovatelem dění na oddělení a přenést do fotek alespoň kapku optimismu, který Loutky dětem předávají“ říká fotograf Miroslav Halada. Výstava v následujících měsících bude putovat po jednotlivých nemocnicích kde Loutky v nemocnici rozdávají svoji medicínu. První nemocnicí kde bude možné velkoformátové fotografie shlédnout bude Thomayerova nemocnice v Krči a další pak pražská FN v Motole.

Joomla Templates from JoomlaShack.com