FB_logo Follow us on Instagram Follow us on Twitter youtube_1

 

Darujte_cards_11sml

 

nuda v posteli nadpis

  

15let

Myš

QRplatba

Pro platbu na sbírkový účet 37 37 37 67 / 5500 Pokud chcete na konci roku dostat potvrzení o daru uveďte jako zprávu pro příjemce jméno, příjmení a adresu. QR kód naskenujte prostřednictvím bankovní aplikace ve vašem smartphonu.

Myš.

MyšMyš

 

Myš

11.4.2011 - Dnes proběhlo poslední představení studentů DAMU na dětské psychiatrii v Motole s názvem "Táta není k zahození" (podle stejnojmenné knihy Arnošta Goldflama)

Bylo to oboustranně dobré setkání. Studenti DAMU měli příležitost zahrát před kritickým publikem a děti na oddělení zažily premiéru neobvyklého představení. Bylo o tátovi, který je za každou cenu hrdinou, zachrání rodinu před čertem, který řádí v bytě a vůbec v celém baráku, zachrání národ před porážkou na olympiádě. Jenže nakonec vyjde najevo, že herci si vlastně svoje ideální tatínky vymysleli. Jejich vlastní tátové vůbec nejsou dokonalí. Přes to ovšem končilo představení optimisticky. "Přece ty jsi se nemohl narodit až tak špatnýmu tátovi, vždyť jsi docela dobrej..." A to už se týkalo všech tatínků všech dětí v herně a představení skončilo oslavnou písní na všechny tatínky, na světě jsou.

 

Joomla Template Tutorial at JoomlaShack.com