FB_logo Follow us on Instagram Follow us on Twitter youtube_1

 

Darujte_cards_11sml

 

15let

Myš

nuda v posteli nadpis

  

QRplatba

Pro platbu na sbírkový účet 37 37 37 67 / 5500 Pokud chcete na konci roku dostat potvrzení o daru uveďte jako zprávu pro příjemce jméno, příjmení a adresu. QR kód naskenujte prostřednictvím bankovní aplikace ve vašem smartphonu.

Myš.

MyšMyš

 

Myš

Loutky v nemocnici se letos již podruhé připojují k evropskému projektu Noc divadel. V nemocnicích v Praze, Brně a Ostravě navštíví pacienty po setmění s výjimečným programem!


Noc_Divadel_2019_1

Pro malé diváky upoutané na lůžku si členové týmu připravili speciální divadelní návštěvy. Chystají proměnit ospalou víkendovou atmosféru u pacientů na pokojích, ale i prostřednictvím velkých představení v hernách i společenských místnostech nemocnic.

„Začínáme těsně po setmění v sobotu 16.11. pak navštívíme jednotlivá oddělení nemocnic. Z loňska dobře víme, že o víkendu, je v nemocnicích obzvlášť smutno a nuda. Ti, co alespoň trochu mohou, jsou v pátek propuštění, a tak je každá druhá postýlka prázdná. I počet vyšetření je menší, a tak se čas táhne ještě víc než jindy. Když z nemocnice odejdou poslední návštěvy, jako by se pro ty co v nemocnici zůstanou čas úplně zastavil. Jsme si jistí, že tuto listopadovou sobotu roztočíme ručičky hodinek naplno!“ říká Marka Míková předsedkyně spolku Louty v nemocnici.

„V rámci projektu Noc divadel navštíví loutkáři a muzikanti nemocnice v Praze, Brně a v Ostravě. Noc divadel v ČR se díky stovkám akcí ve zhruba 40 městech a místech ČR stala jedním z největších divadelních svátků a my o něj hospitalizované pacienty nechceme připravit. Sama se těším do FN Motol kde naší medicínu budu s kolegy podávat i já.“ dodává Marka Míková.

S prací Loutek v nemocnici se můžete seznámit i když jste zrovna zdraví. Na 7. prosince připravujeme v Divadle Minor v rámci předvánoční prezentace naší práce pro veřejnost premiéru představení Prodaná nevěsta.