Loutky v nemocnici na festivalu Povaleč

Kdy: 2 a 3. srpna 2024
Kde: Povaleč – Valeč
4+
Potkejme se: Poznejte jak rozdáváme naši medicínu. Uvidíme se na během léta na festivalu.

Dva dny intenzivního programu s Loutkami v nemocnici na festivalové dětské scéně.

2.8. – Růženka ze střelnice – premiéra

Když si s vámi osud zahraje…

Ne tak úplně tradiční loutková pohádka z pouťového prostředí. Premiéra inscenace z kufříku, který ukrývá spoustu papírových růží, plechových plošných loutek, vůní, světýlek a balíčků karet. Pouťovo-kovbojská variace na Šípkovou Růženku, kde se spícím královstvím stává střelnice plná papírových růží!

Rodinné představení pro děti od 4 let

3.8. – Plešatá princezna

Příběh o jedné malinko drzé princezně se zlatými vlasy, která pro svou lásku podstoupí nejedno nebezpečí a jednu zcela zásadní oběť.

Půvabný pohádkový příběh, zpracovává námět Zlatovláska (Goldhärchen) a původní písně z pera německé autorky Leny Stein-Schneider

Rodinné představení pro děti od 4 let

Po celou dobu festivalu

Po celou dobu festivalu stan Loutek v nemocnici s workshopy výroby loutek, karetních her a někdy i divadelním představením, které se vejde do kufříku.

Www stránky festivalu Povaleč.

Přispějte
na dobrou věc

Jenom s Vaší laskavou pomocí můžeme chodit za nemocnými dětmi i seniory! Vaše podpora znamená obrovský rozdíl v kvalitě života pacientů, které navštěvujeme!

Dar v jakékoli výši pomůže. Podpořte, prosím, naše poslání právě teď.

Darujte částku