15let

Myš

22. února bude radost jít na kontrolu do motolské nemocnice.

Udělejte si trochu času a přijměte naše pozvání na divadelní představení souboru Loutky v nemocnici v Motole - v rámci Dnů Prahy 5!

Loutky v nemocnici pomáhají již 12 let ve Fakultní nemocnici Motol hospitalizovaným dětem, aby se zase smály. Při svých pravidelných návštěvách hrají loutkové divadlo a zpívají písničky na přání zejména dětem hospitalizovaným na lůžkových odděleních. V rámci Dnů Prahy 5 se soubor rozhodl 22. února potěšit i děti ve vybraných ambulancích a také uspořádat velké divadelní představení v kinosále FN Motol.

Rozzáříme čekárny, do kterých chodí děti z okolí, ale i z daleka. Zaimprovizujeme s loutkami a zazpíváme oblíbené písničky. A nakonec veselého dopoledne jsme připravili opravdu speciální příběh. Medvěd se v něm jednoho dne probudí ze zimního spánku a nevěří vlastním očím: místo lesa stojí uprostřed obrovské továrny. Než se stačí rozkoukat, už je u něho mistr a uhání ho, aby se dal do práce… Být medvěd, to je chabá výmluva pro lenocha… Chcete vědět, jak to dopadlo? Přijďte se přesvědčit. A pokud budete mít chuť, můžete si s námi i zamuzicírovat.

Na místě bude i šestičlenný Loutkoband se spoustou písniček. Na pohádku Medvěd, který nebyl podle knížky Franka Tashlina, mohou přijít i zdravé děti, začínáme v 10:30 v kinosále FN Motol.

Místo snadno najdete v budově ředitelství nemocnice v 2. patře, kam se vchází ze zastřešeného atria.

Akci připravujeme ve spolupráci s FN Motol a Dobrovolnickým centrem FN Motol. Loutky v nemocnici uskutečnily v této nemocnici loni na 200 návštěv. V letošním roce pak každý týden plánují dokonce 5 návštěv hospitalizovaných pacientů. To už je opravdu spousta legrace! 

Joomla Template